baner promujący tanią reklamę w internecie dla rzemieślników

SYLWETKI ZADOWOLONYCH KLIENTÓW TANIEJ REKLAMY W INTERNECIE

tania reklama w internecie usług tapicerskich
moja strona internetowa www.tapicerczestochowa.pl

Moja historia: Nieprzerwanie od 1976 roku prowadzę warsztat tapicerski. Uważałem, że polecenia klientów zapewnią mi odpowiednią liczbę nowych klientów. Uważałem również, że nie stać mnie na reklamę w internecie.
Myliłem się. W ostatnim miesiącu stronę internetową reklamującą moje usługi odwiedziły 172 osoby. Miałem ponad 50 telefonów z konkretnymi zapytaniami. Dziś jestem już trzeci rok klientem taniej reklamy, a strona mówiąca o moich usługach zajmuje TOP1 w google dla frazy "tapicer częstochowa". Głównym atutem tanie reklamy jest wysoka pozycja w internecie, przejrzysty cennik oraz ceny na które stać każdego rzemieślnika.tania reklama w internecie wulkanizacjimoja strona internetowa www.wulkanizacja-czestochowa.pl

Moja historia: Już w pierwszych dniach prowadzonej działalności gospodarczej trafiłem do firmy tania reklma z Częstochowy. Wizyta spowodowana była chęcią nabycia plandeki banerowej z nadrukiem do wywieszenia na ogrodzeniu zakładu. Specjalista taniej reklamy opowiedział mi o taniej reklamie w internecie. Słuchając o zaletach i skuteczności ich pozycjonowania obawiałem się wysokich kosztów. Poza tym nie posiadałem strony internetowe. Ale usłyszałem "Wszystko zrobimy za Pana :)". I tak też się stało. Otrzymałem kompleksowe rozwiązania prezentacji mojej firmy w internecie, a to wszystko w cenie kilku litrów paliwa miesięcznie. Dzięki temu, że dzwonią do mnie osoby znające m.in. mój cennik, dokładny adres, mój wizerunek oraz moje realizacje, częstokroć pytają o której mogą przyjechać godzienia, abym ich obsłużył. Rozwiązania oferowane przez tanią reklamę są nie tylko skuteczne, ale również wygodne.

moja strona internetowa www.koparkaczestochowa.pl

Od kąd posiadam tanią reklamę w internecie w końcu informuje o mojej firmie pojawiły się w wyszukiwarce google. Specjaliści od taniej reklamy internetowej zaproponowali mi komplet fraz, które internauci wpisują najczęściej, gdy szukaja moich usług. Od czasu pojawienia się na pierwszej stronie, zaobserwowalem większą liczbę zapytań o moje usługi. Dziś jestem klientem tajnej reklamy ponad dwa lata. Przez cały ten czas dostawca taniej reklamy sumiennie wywiazywal się ze swojego zadania przy "wyciaganiu mojej strony na samą górę". Dziś jestem już na szczycie wyników google dla frazy "koparka częstochowa". Sam możesz sprawdzić :) Po kliknięciu w pierwszy wynik ujzysz informacje o firmie wit-gaz. W sezonie potrafię mieć 200 wejść na stronę miesięcznie.

Sam doświadczyłem, że tania reklama internetowa napędza sprzedaż i pozwala w krótkiej jednostce czasu na zdobycie wielu klientów, którzy szukaja informacji o uslugodawcach w internecie. Podejmując współpracę z tanią reklamą w internecie miałem jedną koparka cat 432E. Dziś mam już łącznie 3 koparki CAT, a tania reklama w internecie skutecznie pomaga w pozyskaniu zleceń na uslugi trzema koparko- ladowarkami w Częstochowie, która ma 250 tys. mieszkańców.

Czy jestem zadowolony z taniej reklamy internetowje? Tak! Rozwój mojej firmy dzięki taniej reklamie internetowej świadczy o tym, że taka forma reklamy po prostu się opłaca. Przejrzysta forma reklamy internetowej zredagowanej przez reklamodawce. Pozwala również na zaoszczędzenie mojego czasu.

Cennik, galeria zdjęć oraz warunki handlowe zawarte na stronie o mojej firmie owocuja tym, że w większości przypadków dzwonią do mnie osoby już zdecydowane pytające tylko kiedy mam wolny termin. Siedząc w koparce na usługach nie mam zbyt wiele czasu na długie rozmowy i tłumaczenie wszystkiego rozmówcy. Tanią reklama internetowa robi to za mnie. Kolejnym atutem jest to, że mogę posługiwać się adresem strony internetowej np. na swoich wizytowkach. Polecam tanią reklamę internetową wszystkim tym, którzy chcą zacząć skutecznie pozyskiwać nowe kontakty handlowe przez internet.